SKUPINA A
  KLUB ŠT. TEKM ZMAGE N P RAZLIKA TOČKE
1 JADRAN H.K. 2 2 0 0 14 4
2 ZARJA BAZOVICA 1 1 0 0 12 2
3 KRAS ZGONIK 1 1 0 0 6 2
4 KOSTANJEVICA 2 1 0 1 2 2
5 BRINJ POVIR 1 2 0 0 2 -16 0
6 RISNIK DIVAČA 2 0 0 2 -19 0
SKUPINA B
  KLUB ŠT. TEKM ZMAGE N P RAZLIKA TOČKE
1 UPOKOJENEC 2 2 0 0 12 4
2 DIRENDAJ 2 1 1 0 4 3
3 BRINJ POVIR 2 2 1 0 1 -4 2
4 R.Z. REPENTABOR 2 0 1 1 -4 1
5 HRAST ŠTANJEL 2 0 1 1 -4 1
6 PLISKOVICA 2 0 1 1 -4 1

 

1. KROG – SKUPINA A
09.05. – četrtek BRINJ POVIR 1 – ZARJA BAZOVICA 0 : 12
10.05. – petek KOSTANJEVICA – JADRAN H.K. 5 : 7
09.05. – četrtek RISNIK DIVAČA – KRAS ZGONIK 3 : 9

 

1. KROG – SKUPINA B
08.05. – sreda DIRENDAJ – R.Z. REPENTABOR 6 : 6
10.05. – petek HRAST ŠTANJEL – PLISKOVICA 6 : 6
17.05. – petek UPOKOJENEC – BRINJ POVIR 2 10 : 2

 

2. KROG – SKUPINA A
16.05 – četrtek  ZARJA BAZOVICA – KRAS ZGONIK  
17.05. – petek JADRAN H.K. – RISNIK DIVAČA 12 : 0
16.05. – četrtek BRINJ POVIR 1 – KOSTANJEVICA 4 : 8

 

2. KROG – SKUPINA B
16.05. – četrtek R.Z. REPENTABOR – BRINJ POVIR 2 4 : 8
16.05. – četrtek PLISKOVICA – UPOKOJENEC 4 : 8
15.05. – sreda DIRENDAJ – HRAST ŠTANJEL 8 : 4

 

3. KROG – SKUPINA A
24.05. – petek KOSTANJEVICA – ZARJA BAZOVICA  
23.05. – četrtek RISNIK DIVAČA – BRINJ POVIR 1  
23.05. – četrtek KRAS ZGONIK – JADRAN H.K.  

 

3. KROG – SKUPINA B
24.05. – petek HRAST ŠTANJEL – R.Z. REPENTABOR  
22.05. – sreda UPOKOJENEC – DIRENDAJ  
23.05. – četrtek BRINJ POVIR 2 – PLISKOVICA  

 

4. KROG – SKUPINA A
30.05. – četrtek ZARJA BAZOVICA – JADRAN H.K.  
30.05. – četrtek BRINJ POVIR 1 – KRAS ZGONIK  
31.05. – petek KOSTANJEVICA – RISNIK DIVAČA  

 

4. KROG – SKUPINA B
30.05. – četrtek R.Z. REPENTABOR – PLISKOVICA  
29.05. – sreda DIRENDAJ – BRINJ POVIR 2  
31.05. – petek HRAST ŠTANJEL – UPOKOJENEC  

 

5. KROG – SKUPINA A
06.06. – četrtek RISNIK DIVAČA – ZARJA BAZOVICA  
06.06. – četrtek KRAS ZGONIK – KOSTANJEVICA  
07.06. – petek JADRAN H.K. – BRINJ POVIR 1  

 

5. KROG – SKUPINA B
06.06. – četrtek UPOKOJENEC – R.Z. REPENTABOR  
06.06. – četrtek BRINJ POVIR 2 – HRAST ŠTANJEL  
05.06. – sreda PLISKOVICA – DIRENDAJ  

 

6. KROG – SKUPINA A
13.06. – četrtek ZARJA BAZOVICA – BRINJ POVIR 1  
14.06. – petek JADRAN H.K. – KOSTANJEVICA  
13.06. – četrtek KRAS ZGONIK – RISNIK DIVAČA  

 

6. KROG – SKUPINA B
12.06. – sreda R.Z. REPENTABOR – DIRENDAJ  
13.06. – četrtek PLISKOVICA – ŠTANJEL HRAST  
13.06. – četrtek BRINJ POVIR 2 – UPOKOJENEC  

 

7. KROG – SKUPINA A
20.06. – četrtek KRAS ZGONIK – ZARJA BAZOVICA  
20.06. – četrtek RISNIK DIVAČA – JADRAN H.K.  
21.06. – petek KOSTANJEVICA – BRINJ POVIR 1  

 

7. KROG – SKUPINA B
20.06. – četrtek BRINJ POVIR 2 – R.Z. REPENTABOR  
20.06. – četrtek UPOKOJENEC – PLISKOVICA  
19.06. – sreda ŠTANJEL HRAST – DIRENDAJ  

 

8. KROG – SKUPINA A
27.06. – četrtek ZARJA BAZOVICA – KOSTANJEVICA  
27.06. – četrtek BRINJ POVIR 1 – RISNIK DIVAČA  
28.06. – petek JADRAN H.K. – KRAS ZGONIK  

 

8. KROG – SKUPINA B
27.06. – četrtek R.Z. REPENTABOR – ŠTANJEL HRAST  
26.06. – sreda DIRENDAJ – UPOKOJENEC  
27.06. – četrtek PLISKOVICA – BRINJ POVIR 2  

 

9. KROG – SKUPINA A
30.08. – petek JADRAN H.K. – ZARJA BAZOVICA  
29.08. – četrtek KRAS ZGONIK – BRINJ POVIR 1  
29.08. – četrtek RISNIK DIVAČA – KOSTANJEVICA  

 

9. KROG – SKUPINA B
29.08. – četrtek PLISKOVCA – R.Z. REPENTABOR  
28.08. – sreda BRINJ POVIR 2 – DIRENDAJ  
29.08. – četrtek UPOKOJENEC – ŠTANJEL HRAST  

 

10. KROG – SKUPINA A
05.09. – četrtek ZARJA BAZOVICA – RISNIK DIVAČA  
06.09. – petek KOSTANJEVICA – KRAS ZGONIK  
05.09. – četrtek BRINJ POVIR 1 – JADRAN H.K.  

 

10. KROG – SKUPINA B
05.09. – četrtek R.Z. REPENTABOR – UPOKOJENEC  
06.09. – petek ŠTANJEL HRAST – BRINJ POVIR 2  
04.09. – sreda DIRENDAJ – PLISKOVICA  

 

RAZIGRAVANJE 
ZA PRVO MESTO – PRVA TEKMA
12.09. – četrtek 1.A – 2.B  
ZA PRVO MESTO – DRUGA TEKMA
19.09. – četrtek 2.B – 1.A  
ZA PETO MESTO – PRVA TEKMA
12.09. – četrtek 3.A – 4.B  
ZA PETO MESTO – DRUGA TEKMA
19.09. – četrtek 4.B – 3.A  
ZA DEVETO MESTO – PRVA TEKMA
12.09. – četrtek 5.A – 6.B  
ZA DEVETO MESTO – DRUGA TEKMA
19.09. – četrtek 6.B – 5.A  
FINALE – ZA PRVO MESTO – PRVA TEKMA
26.09. – četrtek 1 – 2  
FINALE – ZA PRVO MESTO – DRUGA TEKMA
03.10. – četrtek 2 – 1  
FINALE – ZA TRETJE MESTO – PRVA TEKMA
26.09. – četrtek 3 – 4  
FINALE – ZA TRETJE MESTO – DRUGA TEKMA
03.10. – četrtek 4 – 3  
FINALE – ZA PETO MESTO – PRVA TEKMA
26.09. – četrtek 5 – 6  
FINALE – ZA PETO MESTO – DRUGA TEKMA
03.10. – četrtek 6 – 5  
FINALE – ZA SEDMO MESTO – PRVA TEKMA
26.09. – četrtek 7 – 8  
FINALE – ZA SEDMO MESTO – DRUGA TEKMA
03.10. – četrtek 8 – 7  
FINALE – ZA DEVETO MESTO – PRVA TEKMA
26.09. – četrtek 9 – 10  
FINALE – ZA DEVETO MESTO – DRUGA TEKMA
03.10. – četrtek 10 – 9  
FINALE – ZA ENAJSTO MESTO – PRVA TEKMA
26.09. – četrtek 11 – 12  
FINALE – ZA ENAJSTO MESTO – DRUGA TEKMA
03.10. – četrtek 12 – 11  

 

KONČNI VRSTNI RED
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12