Končni vrstni red

  klub št.tekem zmaga N poraz razlika točke
1.  JADRAN H.K.            
2.  SEŽANA            
3.  KOSTANJEVICA            
4.  PLISKOVICA            
5. UPOKOJENEC 6 4 0 2 8 8
6. ŠTANJEL HRAST 6 3 1 2 14 7
7. GORJANSKO 6 3 1 2 4 7
8. RZ REPENTABOR 6 0 2 4 -26 2
9. BRINJ ČLANI 4 1 3 0 4 5
10. KRAS ZGONIK 4 1 2 1 2 4
11. BRINJ ČLANICE 4 1 1 2 -6 3

Lestvica skupina A

  klub št.tekem zmaga N poraz razlika točke
1. JADRAN H.K. 10 9 1 0 50 19
2. PLISKOVICA 10 4 2 4 0 10
3. ŠTANJEL HRAST 10 4 2 4 -2 10
4. UPOKOJENEC 10 4 1 5 0 9
5. KRAS ZGONIK 10 3 2 5 -12 8
6. BRINJ ČLANICE 10 2 0 8 -36 4

Lestvica skupina B

  klub št.tekem zmaga N poraz razlika točke
1. SEŽANA 8 6 2 0 50 14
2. KOSTANJEVICA 8 5 1 2 24 11
3. GORJANSKO 8 3 1 4 -2 7
4. RZ REPENTABOR 8 2 1 5 -34 5
5. BRINJ ČLANI 8 1 1 6 -38 3
PLAY OFF – PRVA TEKMA
Petek 8.9.2017 KOSTANJEVICA – JADRAN H.K. 10 : 2
Četrtek 7.9.2017 PLISKOVICA – SEŽANA 8 : 4
ZA 5 – 8 MESTO
Četrtek 7.9.2017 UPOKOJENEC – GORJANSKO 8 : 4
Četrtek 7.9.2017 ŠTANJEL HRAST – RZ REPENTABOR 10 : 4
ZA 9 – 11 MESTO
Četrtek 7.9.2017 BRINJ ČLANI – KRAS ZGONIK 6 : 6
Četrtek 7.9.2017 BRINJ ČLANICE – PROSTI  
PLAY OFF – DRUGA TEKMA
Petek 15.9.2017 JADRAN HK – KOSTANJEVICA 11 : 1
Petek 15.9.2017 SEŽANA – PLISKOVICA 12 : 0
ZA 5 – 8 MESTO
Četrtek 14.9.2017 RZ REPENTATOR – UPOKOJENEC 5 : 7
Ponedeljek 11.9.2017 GORJANSKO – ŠTANJEL HRAST 8 : 4
ZA 9 – 11 MESTO
Četrtek 14.9.2017 BRINJ ČLANICE – BRINJ ČLANI 4 : 8
Četrtek 14.9.2017 KRAS ZGONIK – PROSTI  
ZA 1. MESTO – PRVA TEKMA
Četrtek 21.9.2017 SEŽANA – JADRAN H.K. 6 : 6
Četrtek 21.9.2017 PLISKOVICA – KOSTANJEVICA 3 : 9
ZA 5 – 8 MESTO
Petek 22.9.2017 ŠTANJEL HRAST – GORJANSKO 10 : 2
Četrtek 21.9.2017 UPOKOJENC – RZ REPENTABOR 0 : 0
ZA 9 – 11 MESTO
Četrtek 21.9.2017 KRAS ZGONIK – BRINJ ČLANI 6 : 6
Ponedeljek 21.9.2017 BRINJ ČLANICE – PROSTI  
ZA 1 MESTO – DRUGA TEKMA
Četrtek 29.9.2017 JADRAN H.K. – SEŽANA 7 : 1
Četrtek 29.9.2017 KOSTANJEVICA – PLISKOVICA 6 : 2
ZA 5 – 8 MESTO
Četrtek 28.9.2017 RZ REPENTABOR – ŠTANJEL HRAST 6 : 6
Četrtek 25.9.2017 GORJANSKO – UPOKOJENEC 8 : 4
ZA 9 – 11 MESTO
Četrtek 28.9.2017 BRINJ ČLANI – BRINJ ČLANICE 6 : 6
Četrtek 28.9.2017 KRAS ZGONIK – PROSTI  
  1. KROG SKUPINA A   
Četrtek 4.5.2017 ŠTANJEL HRAST – BRINJ ČLANICE 4 : 8
Četrtek 4.5.2017 KRAS ZGONIK – UPOKOJENEC 7 : 5
Petek 5.5.2017 JADRAN H.K – PLISKOVICA 8 : 4
  1. KROG SKUPINA B  
Četrtek 4.5.2017  RZ REPENTABOR – GORJANSKO 6 : 6
Četrtek 4.5.2017  SEŽANA – KOSTANJEVICA 10 : 2
Četrtek 4.5.2017  BRINJ ČLANI – PROSTI  
  2. KROG SKUPINA A    
Četrtek 11.5.2017 PLISKOVICA – BRINJ ČLANICE 9 : 3
Petek 12.5.2017 JADRAN H.K. – KRAS ZGONIK 10 : 2
Četrtek 11.5.2017 UPOKOJENEC – ŠTANJEL HRAST 8 : 4
  2. KROG SKUPINA B  
Četrtek 11.5.2017  PROSTI – GORJANSKO  
Četrtek 11.5.2017  BRINJ ČLANI – SEŽANA 6 : 6
Petek 12.5.2017  KOSTANJEVICA – RZ REPENTABOR 10 : 2
  3. KROG  SKUPINA A   
Četrtek 18.5.2017 ŠTANJEL HRAST – JADRAN H.K. 6 : 6
Četrtek 18.5.2017 BRINJ ČLANICE – UPOKOJENC 4 : 8
Četrtek 18.5.2017 KRAS ZGONIK – PLISKOVICA 9 : 3
  3. KROG SKUPINA B  
Četrtek 18.5.2017  RZ REPENTABOR – BRINJ ČLANI 7 : 5
Ponedeljek 15.5.2017  GORJANSKO – KOSTANJEVICA 4 : 8
Petek 18.5.2017  SEŽANA – PROSTI  
  4. KROG  SKUPINA A   
Četrtek 25.5.2017 PLISKOVICA – UPOKOJENEC 6 : 6
Petek 26.5.2017 JADRAN H.K. – BRINJ ČLANICE 8 : 4
Četrtek 25.5.2017 KRAS ZGONIK – ŠTANJEL HRAST 4 : 8
  4. KROG SKUPINA B  
Četrtek 25.5.2017  PROSTI – KOSTANJEVICA  
Četrtek 25.5.2017  BRINJ ČLANI – GORJANSKO 4 : 8
Petek 26.5.2017  SEŽANA – RZ REPENTABOR 10 : 2
  5. KROG  SKUPINA A   
Četrtek 1.6.2017 ŠTANJEL HRAST – PLISKOVICA 9 : 3
Četrtek 1.6.2017 BRINJ ČLANICE – KRAS ZGONIK 2 : 10
Četrtek 1.6.2017 UPOKOJENEC – JADRAN H.K.  4 : 8
  5. KROG SKUPINA B  
Četrtek 1.6.2017  RZ REPENTABOR – PROSTI  
Ponedeljek 29.5.2017  GORJANSKO – SEŽANA 2 : 10
Petek 2.6.2017  KOSTANJEVICA – BRINJ ČLANI 12 : 0
  6. KROG  SKUPINA A   
Četrtek  8.6.2017  PLISKOVICA – JADRAN H.K. 2 : 10
Četrtek  8.6.2017  BRINJ ČLANICE – ŠTANJEL HRAST 3 : 9
Četrtek  8.6.2017  UPOKOJENEC – KRAS ZGONIK 8 : 4
  6. KROG SKUPINA B  
Četrtek 8.6.2017  PROSTI – BRINJ ČLANI  
Ponedeljek 5.6.2017  GORJANSKO – RZ REPENTABOR 10 : 2
Petek 9.6.2017  KOSTANJEVICA – SEŽANA 6 : 6
  7. KROG  SKUPINA A   
Četrtek  15.6.2017  ŠTANJEL  HRAST – UPOKOJENEC 9 : 3
Četrtek  15.6.2017  KRAS ZGONIK – JADRAN H.K. 3 : 9
Četrtek  15.6.2017  BRINJ ČLANICE – PLISKOVICA 3 : 9
  7. KROG SKUPINA B  
Četrtek 15.6.2017  RZ REPENTABOR – KOSTANJEVICA 2 : 10
Petek 16.6.2017  SEŽANA – BRINJ ČLANI 9 : 3
Ponedeljek 12.6.2017  GORJANSKO – PROSTI  
  8. KROG  SKUPINA A   
Četrtek  22.6.2017  PLISKOVICA – KRAS ZGONIK 6 : 6
Petek 23.6.2017  JADRAN H.K. – ŠTANJEL HRAST 10 : 2
Četrtek  22.6.2017  UPOKOJENEC – BRINJ ČLANICE  10 : 2
  8. KROG SKUPINA B  
Četrtek 22.6.2017  PROSTI – SEŽANA  
Četrtek 22.6.2017  BRINJ ČLANI – RZ REPENTABOR 4 : 8
Petek 23.6.2017  KOSTANJEVICA – GORJANSKO 7 : 5
  9. KROG  SKUPINA A   
Četrtek 24.8.2017  ŠTANJEL HRAST – KRAS ZGONIK 6 : 6
Četrtek  24.8.2017  BRINJ ČLANICE – JADRAN H.K. 4 : 8
Četrtek  24.8.2017  UPOKOJENEC – PLISKOVICA 4 : 8
  9. KROG SKUPINA B  
Četrtek 24.8.2017  RZ REPENTABOR – SEŽANA 2 : 10
Ponedeljek 21.8.2017  GORJANSKO – BRINJ ČLANI 12 : 0
Petek 25.8.2017  KOSTANJEVICA – PROSTI  
  10. KROG  SKUPINA A   
Četrtek  31.8.2017  PLISKOVICA – ŠTANJEL HRAST 10 : 2
Petek  1.9.2017  JADRAN H.K. – UPOKOJENEC 8 : 4
Četrtek  31.8.2017  KRAS ZGONIK – BRINJ ČLANICE 3 : 9
  10. KROG SKUPINA B  
Četrtek 31.8.2017  PROSTI – RZ REPENTABOR  
Četrtek 31.8.2017  BRINJ ČLANI – KOSTANJEVICA 7 : 5
Petek 1.9.2017  SEŽANA – GORJANSKO 12 : 0

PLAY OFF

PRVA TEKMA

Četrtek  7.9.2017  B2 : A1  
Četrtek  7.9.2017  A2 : B1  
Četrtek  7.9.2017  B4 : A3  
Četrtek  7.9.2017  A4 : B3  
Četrtek  7.9.2017  B6 : A5  
Četrtek  7.9.2017  A6 :  B5  

PLAY OFF

DRUGA TEKMA

Četrtek  14.9.2017 A1 : B2  
Četrtek 14.9.2017 B1 : A2  
Četrtek 14.9.2017 A3 : B4  
Četrtek 14.9.2017 B3 : A4  
Četrtek 14.9.2017 A5 : B6  
Četrtek 14.9.2017 B5 : A6  

PLAY OFF

ZA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 – PRVA TEKMA

Četrtek  21.9.2017    
Četrtek 21.9.2017    
Četrtek 21.9.2017    
Četrtek 21.9.2017    
Četrtek 21.9.2017    
Četrtek 21.9.2017    

PLAY OFF

ZA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 – DRUGA TEKMA

Četrtek  28.9.2017    
Četrtek 28.9.2017    
Četrtek 28.9.2017    
Četrtek 28.9.2017    
Četrtek 28.9.2017    
Četrtek 28.9.2017    

Propozicije za Kraško rekreacijsko balinarsko ligo – KRL 2017

Sistem lige se določi glede na število prijavljenih klubov.
Tekme se igrajo ob četrtkih s pričetkom ob 17 uri.
Gorjansko igra domače tekme ob ponedeljkih, ………..
Tekme se igrajo po sistemu:
1.tekme – posamezno – igrišče 1
trojka – igrišče 2
2.tekme – 2 x dvojka – žrebanje parov in igrišč
3.tekme – posamezno – igrišče 2
trojka – igrišče 1

Ogrevanje pred tekmo je 10 min, pred naslednjimi tekmami pa 2 obrata.
Igralni čas vseh tekem je 1 ura.
Isti igralec ne sme igrati obeh tekem posamezno. V drugi igri trojk mora biti stalno na igrišču vsaj 1 igralec, ki ni nastopil v 1 igri trojk.
Vsak igralec lahko igra 3 tekme, minimalno število igralcev je 4, maksimalno 8.
V skupinskih igrah (trojka,dvojka) je dovoljena menjava po enega igralca.

V ligi ne morejo nastopati igralci ki igrajo v drugih balinarskih ligah (državnih, območnih, ženskih ligah) razen igralcem katerim je to dovoljeno na sestanku pred pričetkom lige.
V ligi lahko igrajo tudi dečki in mladinci. Če le-ti igrajo tudi v državnih ligah lahko v KRL igrajo samo za domači klub.
V ligi lahko igrajo tudi ženske.

Sodijo domači sodniki.
Zmaga v posamezni disciplini šteje 2 točki, neodločen rezultat 1 točko. Maksimalno število točk (po disciplinah) na tekmo je 12.
Zmagovalec celotne tekme dobi 2 točki, poraženec 0 točk. V primeru neodločenega izida (6:6) vsaka ekipa prejme 1 točko.

Zmagovalec lige postane ekipa, ki po odigranih vseh krogih zbere največ točk.
O lestvici odloča po vrsti: število točk, skupna razlika, medsebojno srečanje.

Glede prestavitve tekme (zaradi odsotnosti igralcev,…) se je potrebno dogovoriti vsaj dva dni pred predvidenim terminom, razen v primeru slabega vremena.
Prestavljeno tekmo je potrebno odigrati čimprej.

Rezultate javite na tel. (sms) 031-869-315 (Aleš Žerjal) ali na e-mail zerjal.ales@gmail.com .

Ekipa

Kontakt

Igrišče

Lokev

Karlo Kastelic

041-477 204

Lokev (dež Bazovica(I))

Sežana

Niko Dolgan

041-580 934

Sežana DU

Kras Zgonik

Kante Eligij

0039 040 229 481

Samatorca (I)

Kobjeglava – Hrast

Davorin Furlan

031-336 367

Kobjeglava-Tupelče

Štanjel – Hrast

Slavko Bernetič

031-611 275

Kobjeglava-Tupelče

 

Emil Grmek

031-362 852

 

Pliskovica

Damijan Vrabec

041-405 662

Pliskovica

 

Dušan Tragin

051-249 653

 

Brinj Povir

Milan Kocjan

041-345 094

Povir

 

Damijan Rupnik

041-345 088

 

RZ Repentabor

Dušan Šonc

051-316 281

Repen (I)

Upokojenec

Ivan Uršič

031-842 366

Sežana DU

Gorjansko

Nenad Karanović

040-723 328

Gorjansko