14Jul/17

Državne lige – sezona 2017-18

1. KROG

I. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
26.08.2017 ob 16,00

ORLEK ORO MET PIVKA – ILIRSKA BISTRICA
JADRAN HK – JADRAN IZOLA
MARJETICA KOPER – LOGATEC
PLANINA AJDOVŠČINA – KOŠANA

II. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
26.08.2017 ob 16,00

NANOS – CESTA
VIDEM KOŠANA – GORIŠKA BRDA
TABOR OZELJAN – GRADNA OBROV
PLISKOVICA – KOLEKTOR IDRIJA

PRVA DRŽAVNA LIGA – ČLANICE
2.9.2017 ob 10,00

ŠIŠKA – DESKLE
MILJE – HRAST
KOLEKTOR IDRIJA – KRIM
BISTRICA – prosta

SUPER LIGA
21.10.2017 ob 15,00

HRAST – AIKEA ANTENA
KRIM – POSTOJNSKA JAMA
AGROCHEM – TRATA
ZABIČE – SKALA

10Jul/17

BALINARSKI TURNIR U15 SEŽANA

BALINARSKA ZVEZA SLOVENIJE
Tržaška 2, 1111 Ljubljana

BALINARSKI TURNIR U15 SEŽANA
12.08. in 13.08.2017

Udeleženci turnirja : Slovenija B, Slovenija G, Hrvaška, Francija, Srbija, Montenegro.

Petek, 11.08.2017

16.00-18.00 – Prihod ekip. B.K . Sežana, Kosovelova 4.b, 6210 Sežana

Kontaktna oseba:
Damjan Rupnik – 041 345 088
Aleš Žerjal – 031 869 315
18.00 – 20.00 Namestitev
20.30 Večerja
21.00 Žreb

Sobota, 12.08.2017

1.krog

08.00 hitrostno zbijanje -5 minut
08.45 dvojica,posamezno
10.15 natančno zbijanje 2x
11.30 igra v krog (4 obrati ) 2x
12.30 kosilo

2. krog

14.00 dvojica,posamezno
15.30 igra v krog (4 obrati ) 2x

3. krog

16.30 dvojica,posamezno
18.00 igra v krog ( 4 obrati ) 2x
19.00 predstavitev ekip
20.00 večerja

Nedelja, 13.08.2017

08.00 hitrostno zbijanje 5 minut
08.45 dvojica
10.15 posamezno
11.30 natančno zbijanje 2x
12.45 igra v krog ( 4 obrati ) 2x
14.00 podelitev medalj in pokalov
14.30 zaključno kosilo.

26Jun/17

KRL 2017

8. krog

SKUPINA A
PLISKOVICA – KRAS ZGONIK 6 : 6
JADRAN H.K. – ŠTANJEL HRAST 10 : 2
UPOKOJENEC – BRINJ ČLANICE 10 : 2

Lestvica po 8. krogu:
1. JADRAN H.K. 15
2. ŠTANJEL HRAST 9
3. UPOKOJENEC 7
4. KRAS ZGONIK 7
5. PLISKOVICA 6
6. BRINJ ČLANICE 2

SKUPINA B
BRINJ ČLANI – RZ REPENTABOR 4 : 8
KOSTANJEVICA – GORJANSKO 7 : 5

Lestvica po 8. krogu:
1. KOSTANJEVCA 11
2. SEŽANA 8
3. GORJANSKO 5
4. RZ REPENTABOR 5
5. BRINJ ČLANI 1

Preberi več…

21Jun/17

OBZ liga člani 2016-17

FINALE

PRVA TEKMA 09-06-2017
HRAST II – ROVNA 13 : 5

DRUGA TEKMA 23-06-2017
ROVNA – HRAST II

ZA 3. MESTO

PRVA TEKMA 09-06-2017
REPENTABOR – GRADNA 12 : 6

DRUGA TEKMA 16-06-2017
GRADNA – REPENTABOR 2 : 10

Končni vrstni red:
1.
2.
3. REPENTABOR
4. GRADNA
5. BRINJ
6. SUDEST

Preberi več…

13Jun/17

KRL 2017

6. KROG

SKUPINA A
PLISKOVICA – JADRAN H.K. 2 : 10
BRINJ ČLANICE – ŠTANJEL HRAST 3 : 9

Lestvica po 6. krogu:
1. JADRAN H.K. 11
2. ŠTANJEL HRAST 7
3. KRAS ZGONIK 6
4. UPOKOJENEC 5
5. PLISKOVICA 3
6. BRINJ ČLANICE 2

SKUPINA B
GORJANSKO – RZ REPENTABOR 10 : 2
KOSTANJEVICA – SEŽANA 6 : 6

Lestvica po 6. krogu:
1. SEŽANA 8
2. KOSTANJEVICA 5
3. GORJANSKO 5
4. RZ REPENTABOR 3
5. BRINJ ČLANI 1

Preberi več…