OBZ LIGA MOŠKI
1. PLISKOVICA
2. GRADNA GIK
3. REPENTABOR
4. GRADNA
5. DRAGA
6. HRAST II
7. BRINJ
8. SUDEST
9. ROVNA
10. UPOKOJENEC

POSAMEZMO ČLANI
1. Margon Borut (Jadran)
2. Čepar Andrej (Jadran)
3. Ujčič Bruno (Jadran)
4. Borovina Boris (Skala)

DVOJICE ČLANI
1. Hrast I (Sosič I., Ravbar)
2. Skala I (Borovina, Štoka)
3. Hrast II (Sosič K., Urdih)
4. Gradna I (Gustinčič Z., Gustinčič T.)

KROG ČLANI
1. Margon Borut (Jadran)
2. Sosič Klemen (Hrast)
3. Markočič Primož (Hrast)
4. Žerjal Gregor (Pliskovica)

NATAČNO IZBIJANJE ČLANI
1. Peter Ravbar
2. Klemen Sosič
3. Anton Dodič

POKAL
1. HRAST
2. REPENTABOR

POSAMEZNO MLADINCI
1. Pirjevec Rok (Draga)
2. Žerjal Nejc (Pliskovica)
3. Durcik Primož (Pliskovica)
4. Novak Luka (Skala)
5. Povh Matija (Skala)
6. Husu Matej (Draga)
7. Mahnič Žan (Skala)

DVOJICE MLADINCI
1. Pliskovica II (Žerjal, Gulič)
2. Skala II (Novak, Štok)
3. Draga (Pirjevec, Husu)
4. Skala I (Povh, Mahnič)
5. Pliskovica I (Durcik, Petelin)

NATANČNO IZBIJANJE MLADINCI
1. Povh Matija
2. Pirjevec Rok
3. Durcik Primož

HITROSTNO IZBIJANJE MLADINCI
1. Pirjevec Rok 28
2. Povh Matija 24
3. Žerjal Nejc 20
4. Durcik Primož 13

ŠTAFETA MLADINCI
1. Skala 28
2. Pliskovica 23

POSAMEZNO DEČKI
1. Povh Gašper (Skala)
2. Černigoj Kevin (Skala)
3. Fabjan Jure (Hrast)
4. Požar Simon (Skala)

DVOJICE DEČKI
1. SKALA (Povh G., Černigoj, Družina)
2. BRINJ (Požar S.,Merslavič, Požar B.)
3. HRAST II Grmek J.,Grmek R.,Vrabec)

KROG DEČKI
1. Povh Gašper
2. Požar Simon
3. Černigoj Kevin
4. Drožina Tim
5. Požar Blaž

NATANČNO IZBIJANJE DEČKI
1. Černigoj Kevin (Skala)
2. Požar Simon (Skala)
3. Povh Gašper (Skala)

HITROSTNO IZBIJANJE DEČKI
1. Požar Simon (Brinj) 19 točk
2. Povh Gašper (Skala) 16
3. Zdravkovič Mike (Jadran H.K.) 9
4. Černigoj Kevin (Skala) 8
5. Čeh Erik (Jadran H.K.)

ŠTAFETA DEČKI
1. Brinj Povir (Požar S., Merslavič) 20 točk (9 točk, 6 točk)
2. Skala (Povh G., Černigoj 20 (9 točk, 2 točki)
3. Jadran H.K. (Čeh, Zdravkovič) 17

OBZ LIGA ČLANICE
1. JADRAN H.K.
2. BRINJ
3. HRAST
4. SEŽANA
5. HRAST MLADE

POSAMEZNO ČLANICE
1. Sosič Janja (Hrast)
2. Čepar Silva (Jadran)
3. Škibin Darinka (Brinj)
4. Rebec Mirka (Brinj)

DVOJICE ČLANICE
1. Brinj I (Mahnič, Kariž)
2. Hrast I (Marc, Furlan)
3. Hrast II (Sosič, Grmek)
4. Risnik II (Volk, Kompare)

POKAL ČLANICE
1. Risnik
2. Brinj
3. Hrast
4. Jadran