04Mar/16

ŠPORTNIK KRASA IN BRKINOV 2015

Kar 7 priznanj je.pripadlo balinarjem!

PRIZNANJE ZA ŠPORTNE DOSEŽKE MLADIH NA PODROČJU KRASA IN BRKINOV – 2015

1. Gašperju Povhu za osvojitev šestkratnega naslova državnega prvaka v balinanju ter za naziv balinarja leta v 2015 v kategoriji U-14.

2. Simonu Požarju za osvojeni naslov dvakratnega mladinskega državnega prvaka v igri bližanja in natančnega zbijanja.

3. Združeni Ekipi mladincev Balinarskega klub Skala Sežana in Balinarskega kluba Jadran Hrpelje – Kozina za osvojeni naslov državnih prvakov v balinanju v letu 2015

4. Klemnu Sosiču za osvojeni naslov državnega prvaka v balinanju v disciplini krog.

5. Matiji Povhu za osvojeno srebrno kolajno na mladinskem svetovnem prvenstvu v balinanju v igri hitrostno izbijanje ter za naziv balinarja leta v 2015 v kategoriji U-18.

6. JUBILEJNA ZLATA PLAKETA
Balinarskem klubu Repentabor za 40 let aktivnega delovanja.

7. NAJ ŠPORTNI KLUB KRASA IN BRKINOV – 2015
Članska ekipa balinarskega kluba Hrast Kobjeglava za osvojeni klubski naslov državnih podprvakov in uvrstitev med 4 najboljše ekipe v evropskem pokalnem tekmovanju.

Vir: Gibam krasno

27Feb/16

Zadnji krog, Super liga 2015-16

SOBOTA, 27.02.2016 ob 15:00, 14. krog

HRAST – ANTENA AIKEA PORTOROŽ 18 : 8
LUKA KOPER – SKALA 19 : 7
KRIM – AGROCHEM DU ŠEMPETER 20 : 6
LOKATEKS TRATA – KOŠANA 24 : 2

KONČNA LESTVICA:
1. LOKATEKS TRATA 25
2. LUKA KOPER 21
3. AIKEA ANTENA PORTOROŽ 17
4. HRAST 14
5. KRIM 11
6. SKALA 10
7. AGROCHEM DU ŠEMPETER 8
8. KOŠANA 6

22Feb/16

Prvenstvo OBZ Sežana člani 2016

Pozdravljeni!

Pričenjamo s prvenstvi OBZ za sezono 2016.

Prvenstvo OBZ Sežana člani posamezno bo odigrano v dvorani v Sežani.
Predviden pričetek je 7.3.2016.
Točen razpored bo pripravljen na podlagi števila prijav ter razpoložljivosti dvorane.
Upam, da bo tudi kmalu objavljen koledar DP – da vemo do kdaj moramo prvenstvo zaključiti.
Prijave pošljite do nedelje, 28.2.2016 (tel. 031-869 315 ali mail zerjal.ales@gmail.com )

Iz lanske sezone so uvrščeni:
1. Sosič Iztok (Pliskovica)
2. Sosič Klemen (Hrast)
3. Kavčič Rajko (Hrast)
4. Ravbar Peter (Hrast)

Lp,
Aleš

20Feb/16

13. krog, Super liga 2015-16

SOBOTA, 20.02.2016 ob 15:00, 13. krog

SKALA – LOKATEKS TRATA 4 : 22
KOŠANA – HRAST 9 : 17
AIKEA ANTENA PORTOROŽ – KRIM 20 : 6
AGROCHEM DU ŠEMPETER – LUKA KOPER (25.02.)

NEDELJA, 20.02.2016 ob 10:00, zaostala tekma 12. kroga

KRIM – KOŠANA 16 : 10

LESTVICA PO 13. (NEPOPOLNEM KROGU):

1. LOKATEKS TRATA 23
2. AIKEA ANTENA PORTOROŽ 17
3. LUKA KOPER 17 (-1 tekma)
4. HRAST 12
5. SKALA 10
6. KRIM 9
7. AGROCHEM DU ŠEMPETER 8 (-1 tekma)
8. KOŠANA 6

13Feb/16

12. krog, Super liga 2015-16

ČETRTEK, 13.02.2016 ob 15:00, 11. krog
LOKATAKS TRATA – HRAST 26 : 0
LUKA KOPER – AIKEA ANTENA PORTOROŽ 19 : 7
SKALA – AGROCHEM DU ŠEMPETER 19 : 7 (odigrano 02..02.)
KRIM – KOŠANA (21.2.)

Lestvica po 12. krogu:
1. LOKATEKS TRATA 21
2. LUKA KOPER 17
3. AIKEA ANTENA PORTOROŽ 15
4. HRAST 10
5. SKALA 10
6. AGROCHEM DU ŠEMPETER 8
7. KRIM 7
8. KOŠANA 6

06Feb/16

7. krog, Zimska liga Sežana 2015-16

ILIRSKA BISTRICA – JADRAN H.K. 12 : 4
POBEGI – ROVNA 7 : 9
ŠRD VRHPOLJE – ŠPRIC 14 : 2
FRIGO TRANSPORT – SEŽANA D.U. 7 : 9

Lestvica po 7.(nepopolnem krogu):

1. SEŽANA D.U. 11
2. FRIGO TRANSPORT 10 (-1 tekma)
3. ILIRSKA BISTRICA 8
4. POBEGI 6 (-1 tekma)
5. ROVNA 6 (-1 tekma)
6. ŠRD VRPOLJE 6 (-1 tekma)
7. ŠPRIC 3
8. JADRAN H.K. 2

Preberi več…

 

05Feb/16

11. krog, Super liga 2015-16

ČETRTEK, 04.02.2016 ob 18:00, 11. krog
AIKEA ANTENA PORTOROŽ – SKALA 22 : 4

06.02.2016 OB 15:00
LOKATEKS TRATA – AGROCHEM DU ŠEMPETER 22 : 4
KOŠANA – LUKA KOPER 16 : 10
HRAST – KRIM 18 : 8

Lestvica po 11. krogu:
1. LOKATEKS TRATA 19
2 AIKEA ANTENA PORTOROŽ 15
3. LUKA KOPER 15
4. HRAST 10
5. SKALA 10
6. AGROCHEM DU ŠEMPETER 8
7. KRIM 7
8. KOŠANA 6