24Avg/19

40. obletnica balinarskega kluba Jadran

Balinarski klub Jadran Hrpelje Kozina je z današnjim tradicionalnim mednarodnim turnirjem obelezil 40. obletnico svoje ustanovitve.

Otvoritve sta se udeležila tudi županja občine Hrpelje-Kozina, ga. Saša Likavec Svetelšek in predsednik BZS, Primož Marinko.

Ga. Svetelšek je na srečanju s predsednikom predstavila konkretne projekte za postavitev nove balinarske dvorane v Hrpeljah, hkrati pa je bil dosežen dogovor o bodočem balinarskem sodelovanju lokalne skupnosti.

Balinarskemu klubu Jadran Hrpelje Kozina ob praznovanju visokega jubileja iskreno čestitamo!!!

Rezultati mednarodnega turnirja:

Končni vrstni red:

1. Skala Sežana
2. Jadran H.K.
3. Marjetica Koper
4. Frankopan (Hrvaška)

Finale:
Skala – Jadran H.K. 11:7

Za 3. mesto:
Frankopan – Marjetica Koper 1:13

Polfinale:
Frankopan – Jadran H:K. 1 3:13
Skala – Marjetica Koper 13:0

29Jul/19

Termini ligaškega tekmovanja državnih lig 2019-20

Objavljamo termine ligaškega tekmovanja državnih lig:

Super liga:
26.10.2019 – 21.12.2019 (ob sobotah, 9 krogov) in 18.1.2020 – 21.3.2020 (ob sobotah, prosto 25. 2. 2020, 9. krogov) finalfour 4. 4. in 5. 4. 2020

1. liga in 2. zahod:
31.8.2019 – 19.10.2019 (ob sobotah, pospešeno kolo 29.9.2019, 9 krogov) in 18.4.2020 – 20.6.2020 (ob sobotah, prosto 2.5.2020, 9 krogov)

2. liga vzhod:
30.8.2019 – 18.10.2019 (ob petkih, pospešeno kolo 2.10.2019, 9 krogov) in 17.4.2020 – 19.6.2020 (ob petkih, prosto 1.5.2020, 9 krogov)

članice – po že objavljenem koledarju

PRESTOPNI ROK: 6.1.2020 – 12.1.2020

Žreb ligaškega tekmovanja bo opravljen med 5.8.2019 in 9.8.2019.

TK BZS

23Jun/19

Zmagali mladi Povirci

V nedeljo 23.7. je v Povirju potekal balinarski turnir v četvorkah. Na turnirju je sodelovalo deset ekip. Po razburljivem finalu je Brinj Povir 1 premagal Brinj Povir 2 z rezultatom 10 : 9. Za tretje mesto je Cesta premagala Brinj Povir veterani z rezultato 6 : 4.

Slike iz turnirja

 

11Jun/19

OBZ liga člani 2018-19

PLAY OFF

DRUGA TEKMA  07-06-2019
POLFINALE
HRAST II – ROVNA 10 : 4
REPENTABOR – GRADNA 6 : 2

FINALE
PRVA TEKMA 14-06-2019
REPENTABOR – HRAST II

ZA 3. MESTO
ROVNA – GRADNA

FINALE
DRUGA TEKMA 21-06-2019
HRAST II – REPENTABOR

ZA 3. MESTO
GRADNA – ROVNA

Preberi več…