10Okt/19

Kraška rekreacijska liga 2019

Kraška rekreacijska liga 2019 se je končala z slavjem bazoviške Zarje, ki so na povratnem srečanju finalnega srečanja premagali Jadran iz Hrpelj in Kozine 9:3 in tako osvojili naslov prvaka. Na tretje mesto so se uvrstili balinarji iz Pliskovice, četrto mesto je zasedel Direndaj.

Končni vrstni red:

1. ZARJA BAZOVICA
2. JADRAN H.K.
3. PLISKOVICA
4.  DIRENDAJ
5. KOSTANJEVICA
6. UPOKOJENEC
7. KRAS ZGONIK
8. HRAST ŠTANJEL
9. R.Z. REPENTABOR
10. BRINJ POVIR 2
11. BRINJ POVIR 1
12. RISNIK DIVAČA

01Okt/19

Svetovno prvenstvo ALASSIO Italija

Sežana, 29.9, Kobjeglava, 30.9.2019
Slavnostni sprejem mlade balinarske reprezentance. Osvojene medalje:
Gašper Povh U18 (hitrostno zbijanje zlata medalja, štafetno zbijanje srebrna medalja)
Jaka Štremfel U18 (štafetno zbijanje srebrna medalja)
Matija Povh U23 (štafetno zbijanje bronasta medalja)
Erik Čeh U23 (štafetno zbijanje bronasta medalja, dvojice bronasta medalja)
Žan Sodec U23 (natančno zbijanje bronasta medalja, dvojice bronasta medalja)




17Sep/19

Kraška rekreacijska liga 2019

RAZIGRAVANJE:

ZA 1. MESTO – prva tekma
DIRENDAJ – ZARJA BAZOVICA 2:10
JADRAN H.K. – PLISKOVICA 11:1

ZA 5. MESTO – prva tekma
HRAST ŠTANJEL – kOSTANJEVICA 6:6
KRAS ZGONIK – UPOKOJENEC 5:7

ZA 9. MESTO – prva tekma
RISNIK DIVAČA – BRINJ POVIR 2 0:12
R.Z. REPENTABOR – BRINJ POVIR 1 12:0

Preberi več…

24Avg/19

40. obletnica balinarskega kluba Jadran

Balinarski klub Jadran Hrpelje Kozina je z današnjim tradicionalnim mednarodnim turnirjem obelezil 40. obletnico svoje ustanovitve.

Otvoritve sta se udeležila tudi županja občine Hrpelje-Kozina, ga. Saša Likavec Svetelšek in predsednik BZS, Primož Marinko.

Ga. Svetelšek je na srečanju s predsednikom predstavila konkretne projekte za postavitev nove balinarske dvorane v Hrpeljah, hkrati pa je bil dosežen dogovor o bodočem balinarskem sodelovanju lokalne skupnosti.

Balinarskemu klubu Jadran Hrpelje Kozina ob praznovanju visokega jubileja iskreno čestitamo!!!

Rezultati mednarodnega turnirja:

Končni vrstni red:

1. Skala Sežana
2. Jadran H.K.
3. Marjetica Koper
4. Frankopan (Hrvaška)

Finale:
Skala – Jadran H.K. 11:7

Za 3. mesto:
Frankopan – Marjetica Koper 1:13

Polfinale:
Frankopan – Jadran H:K. 1 3:13
Skala – Marjetica Koper 13:0